Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Na veletrhu FOR BIKES se představí novinky cyklistiky


Již podeváté se otevřou brány PVA EXPO PRAHA pro všechny po zimě nedočkavé cyklisty na veletrhu FOR BIKES. V povelikonočním termínu 6. – 8. dubna 2018 si na své přijdou nejenom Ti, co si chtějí pořídit nové kolo, vybavení nebo oblečení, ale také Ti, kteří chtějí něco více – zážitek, emoce. Na své si tady v pěti plných halách přijdou všichni. Cyklističtí odborníci i nadšenci si budou moci osahat všechny možné lahůdky a novinky, které cyklistiku každoročně obohacují. Novinkou bude pódium, kde si návštěvníci budou moci poslechnout zajímavosti, rady, tipy či jen příběhy osobností současných nebo legend nejen z cyklistické branže.

Samozřejmostí budou stovky testovacích kol připravené na vyzkoušení na testovacích drahách, ať už v Hale 4 – FOR E-BIKES, která bude věnována čistě elektrokolům, nebo horská kola v MTB testcentru. Největší expozici bude mít stejně jako vloni značka Author, která dodala i kolo do návštěvnické soutěže a je zároveň hlavním partnerem pátečního Author silničního kritéria v kategorii Elite. To bude mít jako předkrm další dvě netradiční exhibice.

V sálech PVA EXPO PRAHA budou probíhat poutavé přednášky o zahraničních dobrodružstvích a nový bude i workshop s odborníky nejen na cyklodopravu o možnostech komplexního řešení problémů dopravy ve velkých i malých městech.

Ambasadorem veletrhu FOR BIKES 2018 je několikanásobný paralympijský vítěz a mistr světa Jiří Ježek.

Chcete-li se vyhnout frontám, neváhejte a pořiďte si vstupenku na veletrh v předprodeji u společnosti Ticketstream – http://forbikes.cz/koupit

Vstupné: v předprodeji 165 Kč, na místě 200 Kč. Otevírací doba výstaviště : pátek a sobota 10.00 – 18.00 hodin, neděle 10.00 – 16.00 hodin

Adresa výstaviště: Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany, GPS: Loc: 50°7’41.662″N, 14°30’51.679″E

Doprava a parkování

Parkování: Parkovací prostory pro potřeby vystavovatelů mají kapacitu až 700 míst uvnitř areálu, pro návštěvníky až 2500 míst v bezprostřední blízkosti areálu (parkovací řád). Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.

Doprava k areálu prostřednictvím MHD:

Nejpohodlnější doprava do areálu PVA je linkou metra C do stanice Letňany.

Autobusy MHD

Pro dopravu do PVA slouží i pravidelné linky MHD do autobusové stanice Výstaviště Letňany

Bus 110 – Teplárna Třeboradice – Hostavice

Bus 140 – Palmovka – Čakovice

Bus 158 – Miškovice – Českomoravská

Bus 195 – Sídliště Čakovice – Jesenická

Bus 201 – Nádraží Holešovice – Bakovská

Bus 269 – Obchodní centrum Čakovice – Nádraží Uhříněves

Bus 295 – Třeboradice – Domov seniorů Ďáblice

Bus 269 – Obchodní centrum Čakovice – Nádraží Uhříněves

Více informací na www.forbikes.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,83028 s | počet dotazů: 200 | paměť: 28564 KB. | 14.08.2022 - 05:17:20