Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Na EURO do Wroclawi jedou speciální vlakové spoje


Na každý ze tří zápasů české reprezentace ve Wroclawi vypraví České dráhy dva zvláštní vlaky pro fanoušky. Jeden pojede z Prahy přes Pardubice, Ústí nad Orlicí a Letohrad. Druhý vlak pojede z Brna přes Přerov a Ostravu. Vlakem odjede s fanoušky do Polska i česká fotbalová reprezentace.

Z Prahy ani z Brna přitom přímé spoje do Wroclawi běžně nejezdí. České dráhy jsou oficiálním dopravcem fotbalové reprezentace, která do Polska odjede už 3. června z pražského hlavního nádraží. Veškerý potřebný materiál výpravy odveze do Wroclawi nákladní vlak ČD Cargo. Přeprava vlakem bude rozhodně pohodlnější než cesta autobusem. Hráči reprezentace budou moci využít bistrovůz, konferenční vůz a také lůžkový vůz.

České dráhy spolupracují podobným způsobem na řadě sportovních a společenských akcí. Většinou jsou vlaky vypraveny po jednání s organizátory akcí. V případě cesty na EURO proběhlo jednání s Fotbalovou asociací ČR

Veškeré inform ace o zvláštních vlacích na EURO 2012 najdou fanoušci na webové stránce www.vlakemnaeuro.cz. Prodej jízdenek zahájí České dráhy na svém eShopu 20. března.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,94869 s | počet dotazů: 204 | paměť: 27841 KB. | 05.07.2022 - 02:04:29