Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

MOTOSALON 2017

Ve dnech 2.-5.března 2017 proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení. Akce  je největší oborovou prezentací ve střední Evropě, jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce a za podpory Sdružení automobilového průmyslu (AIA). Veletrh je zařazen do mezinárodního kalendáře výstav a veletrhů ACEM.

Na veletrhu se v jednotlivých expozicích  představí např. kompletní japonský čtyřlístek – tedy Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki, dále nebudou chybět BMW, Harley-Davidson, Ducati, KTM, Husqvarna, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, Triumph, Victory a Indian a nově i značky Norton či F. B. Mondial.

Na své si přijdou také motorkáři, kteří si chtějí před začátkem další sezóny pořídit nové motorkářské vybavení. K sehnání budou bundy, kombinézy, helmy, páteřáky, rukavice, brašny, maziva, pneumatiky, zabezpečení, komunikátory a mnoho dalšího příslušenství a součástek – prostě vše, co motorkář potřebuje pro pohodovou jízdu. Značek bude na MOTOSALONU opravdu velké množství. Zmínit můžeme např. Arai, Barracuda, Bell, Clover, Dainese, Daytona, Helite airbag, LS2 helmets, Nolan, Rizoma, Shark, Shoei, Schuberth, Shima. Z tuzemských výrobců oblečení a příslušenství např. Psí Hubík, 4SR, MBW, Restless, Polednik, Mitas, TOKOZ. Kompletní výčet naleznete na webových stránkách i-katalogu MOTOSALONU.

Oficiálními tvářemi letošního ročníku jsou jezdci Jakub Kornfeil a Pepa Sršeň. S oběma borci se samozřejmě budete moci setkat osobně přímo na MOTOSALONU. Na slavnostní zahájení veletrhu přijedou dále také Jan Révai, Pavel Liška, Martin Stránský nebo tradičně třeba Eva Decastelo.

Pořadatelem je společnost Veletrhy Brno, a.s.

 


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,52658 s | počet dotazů: 171 | paměť: 50299 KB. | 27.09.2021 - 15:43:54
X