Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Mimořádná dopravní opatření ve Zlíně a Vizovicích

Ve Zlíně a Vizovicích se ve dnech 23.-24.8.2013 uskuteční dvě divácky hojně navštěvované akce – Vizovické Trnkobraní a Truck sraz Zlín, které si vyžádají dopravní omezení. Na tradiční Trnkobraní, které se uskuteční 23.-24.8.2013 v areálu likérky Rudolf Jelínek, přijedou tisíce diváků a z toho pramení i zvýšený pohyb chodců v okolí areálu likérky a samotného centra města. Na veřejný pořádek a na bezpečnost na silnicích budou dohlížet desítky policistů z řad pořádkové a dopravní policie, kriminalistů, cizinecké policie a chybět nebudou ani policejní kynologové se svými psy a jízdní policie. Více informací o Trnkobraní najdou zájemci na http://www.vizovicketrnkobrani.cz/cs/

 Další akce se uskuteční od pátku 22. do 23.8.2013 ve Zlíně. Pojede se tradiční Spanilá jízda účastníků srazu profesionálních řidičů kamionů. Během tohoto průjezdu městem nebudou komunikace uzavřeny (kromě ulice Hradská), řidiči se však přesto musejí připravit na drobné zdržení. Dopravu i kolonu vozidel budou na klíčových křižovatkách řídit policisté.

V pátek přijede kolona kamionů z Březůvek do Zlína na ulici Hradská, která bude od 19.30 do 20.30 hodin zcela uzavřena. Po celou hodinu zde totiž budou nákladní vozy stát vystaveny pro diváky. Pak se kolona opět vydá do Březůvek, a to po trase ulic Gahurova, Štefánikova, Osvoboditelů, tř. T. Bati, přes Díly VI zpět na ulici Štefánikovu, Hradskou a přes Kudlov se vrátí do Březůvek.

V sobotu začíná Spanilá jízda v pravé poledne opět v Březůvkách a přes Kudlov zamíří opět do krajského města. Tentokrát projede ulici Štefánikova až ke křižovatce s ulicí Díly VI, pokračovat bude po třídě T. Bati, ulici Březnická a přes Březnici, Bohuslavice u Zlína a Doubravy se vrátí do Březůvek.


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,09468 s | počet dotazů: 161 | paměť: 50269 KB. | 27.09.2021 - 16:11:19
X