Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Otakarova – Albertov: krátkodobé přerušení provozu tramvají
Zdroj článku: https://twitter.com/TSKPraha

V sobotu 18. srpna 2018 a v neděli 19. srpna 2018, vždy od 8.30 hodin do 17.30 hodin je přerušen provoz tramvají v úseku Otakarova – Albertov, pouze v uvedeném směru.

Změna trasy (pouze v uvedeném směru)

  • Linka číslo 3 je v úseku Výtoň – Karlovo náměstí odkloněna přes zastávky Albertov a Botanická zahrada.
  • Linka číslo 7 je v úseku Otakarova – Albertov odkloněna přes zastávky Nuselské schody, Bruselská, I. P. Pavlova, Štěpánská, Karlovo náměstí, Moráň a Botanická zahrada.
  • Linky číslo 14 a 18 jsou v úseku Náměstí Bratří Synků – Karlovo náměstí odkloněny přes zastávky Nuselské schody, Bruselská, I. P. Pavlova a Štěpánská.

Změny zastávek

Zřizuje se zastávka Výtoň ve Svobodově ulici ve směru na Albertov.

Náhradní doprava

V trase Náměstí Bratří SynkůOtakarovaDivadlo Na FidlovačceSvatoplukova Ostrčilovo náměstí je, pouze v uvedeném směru, zavedena náhradní autobusová doprava X7.

Schéma provozu během opatření

Při krátkodobých výlukách v tramvajovém provozu nelze bohužel zajistit plnohodnotné informace na zastávkách. Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.