Městské adrenalinové slavnosti omezí dopravu v Děčíně


Během městských slavností je třeba v Děčíně počítat s několika uzavírkami. V pátek 10.5., v sobotu 11.5. a neděli 12.5.2019 bude zcela uzavřené parkoviště pod knihovnou a parkoviště u bývalé polikliniky. V pátek od 21:30 do 22:30 hodin bude zavřen Tyršův most – a příjezdy na něj z Červeného vrchu a od Žlebu, Labské nábřeží (od kruhového objezdu u Mototechny), Masarykovo náměstí od kruhového objezdu u kostela. Důvodem omezení je ohňostroj, který začne ve 22 hodin a podbarví ho z filmových Hvězdných válek. Hudební festival LABEFEST na Smetanově nábřeží odstartuje také v pátek. Od 19 hodin bude otevřen návštěvníkům areál. Jako první se představí vítězové soutěže LABEFEST TALENT, které vybrala odborná porota. Jsou to kapely Vivian a The Remedy. V pátek je budou následovat skupiny Vypsaná Fixa a slovenští No Name.

V sobotu 11. Května startuje v deset hodin ADRENALIN CHALLENGE, a to týmový závod, pro účastníky od 18 let. Mezi Pastýřskou stěnou a zámkem bude také opět natažené lano, po kterém se odvážlivci mohou „projet“ nad Labským kaňonem.  Po celé odpoledne bude probíhat program na Mariánské louce. Zábavné odpoledne nese název Letem světem s Běláskem začíná se ve 14 hodin, konec je naplánován na 17 hodinu. Mariánská louka bude v sobotu patřit také sochařům. Ti budou ze dřeva tvořit od 14 hodin, letošním tématem jejich prací je 70 let Zoologické zahrady Děčín.

V sobotu od 12:15 hodin pokračuje druhým dnem také LABEFEST, fanouškům zazpívá děčínská rodačka Sabina Křováková, Ben Cristovao, Imodium, Th!s s již zmíněným Vojtou Kotkem, a také legendární Olympic. Celý Labefest 2019 zakončí svojí velkolepou show kapela Rybičky 48, která v těchto dnech spustila předprodej na svůj koncert v největší české hale, pražské O2 areně.

V neděli 12. Května budou probíhat Adrenalin Challenge – závody ve dvou kategoriích: RACE a KIDS. Závody startují v 10 hodin. Extrémní závod RACE nabídne závodníkům mimo jiné přeplavání Labe, zdolání via ferrate, horské kolo, Extreme Travers, slanění ze zámku, běh a další disciplíny.

Adrenalinová výzva prověří v závodě KIDS také děti ve věku 3 – 15 let, a to v orientačním běhu, mini traversu, „opičí“ dráze, dovednostních soutěžích apod. Via Ferrata bude v o víkendu kvůli závodům zcela uzavřena pro veřejnost, a to po oba dva dny.

Neděle bude na Mariánské louce patřit druhý den také sochařům, ti svá díla ze dřeva budou tvořit od 10 do 20 hodin.

Více o akce na stránkách http://www.mmdecin.cz/obcan/zpravodajstvi/deni-ve-meste/item/2828-prvni-vikend-slavnosti-v-decine-nabidne-i-adrenalinovou-show


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,23704 s | počet dotazů: 192 | paměť: 63655 KB. | 23.09.2023 - 07:56:31