Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování

Město Zábřeh na Moravě má nový elektronický informační panel

(13:10)Elektronický informační panel  je umístěný na autobusovém nádraží v těsné blízkosti želzničního nádraží a je dodaný společností APEX. Cestujícím poskytuje panel nejen vizuální informace o odjezdech a příjezdech autobusů na příměstských linkách a linkách MHD, ale je vybaven i akustickým hlásičem, který umožňuje informovat i nevidomé a slabozraké cestující. Na panel, jehož přední část je chráněna bezpečnostním sklem, je možné umístit celkem
11 řádků textu, 10 řádků je statických, obsahujících údaje o jednotlivých spojích, jeden řádek je určen pro zobrazení dalších doplňkových informací. Informace o odjezdech spojů jsou získávané s celostátního systému jízdních řádů a automaticky se aktualizují. Na řádku se zobrazuje číslo linky a spoje, cílová stanice, nástupiště, informace o odjezdu spoje a případné zpoždění. V blízké budoucnosti město Zábřeh doplní dolní část stojanu o mapu města spolu se základními informacemi o trasách městské hromadné dopravy a tarifech a pásmech integrované dopravy Olomouckého kraje.

Informační elektronický panel instalovala v Zábřehu společnost Veolia Transport Morava. Zábřeh je již sedmým městem, kde byl panel dopravní společností instalován. Cena informačního panelu se pohybuje kolem půl milionu korun.

 Dalšími městy, kde se můžete setkat s informačními panely Veolia Transport Morava, jsou: Šumperk, Bruntál, Krnov, Třinec, Jablunkov a Lipník nad Bečvou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,00314 s | počet dotazů: 152 | paměť: 22705 KB. | 26.01.2022 - 06:35:48