Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Letiště Praha zavadí novou cenu čtyřdenního parkování


Od listopadu 2017 nabízí Letiště Praha v rámci služby Aeroparking zvýhodněnou cenu za parkování na čtyři dny. Za parkování na čtyři dny zaplatí cestující v rámci služby Aeroparking na Letišti Václava Havla Praha 590 Kč při online rezervaci na stránkách www.aeroparking.cz. Zaparkovat je možné v krytém parkovacím domě PD HOLIDAY. Zde zůstává auto pod střechou a v bezpečí po celou dobu nepřítomnosti majitele, jelikož je celý prostor parkoviště monitorován kamerovým systémem.

Zajímavé možnosti nabízí Aeroparking také pro ty, co se chystají na delší dovolenou. V parkovacím domě PD HOLIDAY je pro ně při online rezervaci na stránkách www.aeroparking.cz připraveno parkovací stání již za 790 Kč na osm dní. „Přestože se parkovací dům nachází v docházkové vzdálenosti k oběma terminálům, zahrnuje v obou případech cena za parkování také dopravu na letištní terminály prostřednictvím kyvadlového autobusu. Tato služba je poskytována na zavolání v nepřetržitém režimu,“ doplňuje Vladimír Procházka, manažer Parkování Letiště Praha..

Návštěvníci letiště parkující na kratší dobu v řádech hodin mohou i nadále využít výhodného hodinového parkování v krytém parkovacím domě PC COMFORT u Terminálu 1 nebo na venkovním parkovišti PB ECONOMY u Terminálu 2 za cenu 50 Kč za hodinu stání.

Letiště Praha nabízí v rámci služby Aeroparking celkem tři krytá parkoviště v těsné blízkosti svých terminálů. Parkování je tak pro cestující velmi pohodlné a znamená v porovnání s jinými a vzdálenějšími parkovišti výrazné časové a finanční úspory.

Zdroj: Letiště Praha


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,79853 s | počet dotazů: 204 | paměť: 27911 KB. | 04.07.2022 - 23:51:42