Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Z Bratislavy do Antalye bude létat pravidelná linka
Do nejžádanější letní destinace v Turecku  bude možné lítat bez cestovní kanceláře. Letecký dopravce Smartwings spustí tento rok poprvé pravidelné lety z Letiště M. R. Štefánika v Bratislavy do Antalye v Turecku. Doposud byly provozovány jen nepravidelné charterové lety pro cestovní kanceláře. První  let se uskuteční už 30. května 2019. Turecká Antalya je dlouhodobě hodnocena jako oblíbená letní destinace Slováků. Z Antalye se cestující přepravují do oblíbených tureckých letovisek. Od 30. května 2019 bude létat letecká linka až 2 x denně, tedy 14 x týdně.

Letecká společnost Smartwings bude v době letní letecké sezony  – od května do října provozovat z Bratislavy 12 pravidelných linek. Kromě Antalye bude možné letět pravidelnými linkami Smartwings na řecké ostrovy Kréta (Heraklion), Rodos, Korfu, Zakyntos, do španělské Malagy a na Malorku, do italské Lamezia Terme a Olbie, do bulharského Burgasu, do Larnaky na Cypru a do Katánie na Sicílii. Letenky do všech uvedených destinací a z nich je možné zakoupit na webových stránkách dopravce www.smartwings.com.

Zdroj: Letiště Bratislava

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.