Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Jaké novinky připravuje letiště Bratislava pro rok 2018?
V roce 2018 budou moci cestující využít z Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě 6 zcela nových pravidelných leteckých linek a 1 novou pravidelnou charterovou linku.  Na slovenský trh vstupuje společnost Georgian Airways, která začne od 27. března 2018 provozovat pravidelné lety z Letiště M. R. Štefánika v Bratislavě do gruzínského Tbilisi a zpět s frekvencí 2 x týdně, vždy v úterý a v pátek. Cena letenek je přitom mimořádně atraktivní – zpáteční letenku lze koupit již od 169 €!

Zcela novou linku z Bratislavy do Londýna-Lutonu otevře společnost Wizz Air od 25. března 2018. Létat se bude každý den, 7 x týdně. Od května navíc na trasu nasadí Airbus A321 s kapacitou až 230 cestujících.

Dopravce Ryanair začne nově létat na linkách Bratislava – Burgas(Bulharsko), Bratislava – Malta, Bratislava – Pafos(Kypr) a Bratislava – Soluň(Řecko). Lety zahájí v rámci  letního letového řádu, tedy od konce března 2018. V porovnání s loňským létem bude novou i linka do Boloně v Itálii, kam dopravce spustil lety jen koncem října 2017.

Letecká společnost SmartWings, která zajišťuje v letním dovolenkovém období pravidelné charterové lety do prázdninových letovisek, doplní do své nabídky letů letos i destinaci Catania na Sicílii. Letenky si tak lze zakoupit i individuálně přes webovou stránku společnosti stejně jako do 15 dalších destinací včetně Kréty, Zakynthosu, Gran Canarie, Menorca či Tel Avivu.

Více informací o letišti https://www.bts.aero/lety/prilety-odlety/prilety/

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.