Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Od září bude mít Ostrava letecké spojení s Dubají
Nové pravidelné letecké spojení  z mošnovského Letiště Leoše Janáčka Ostrava poprvé odstartují aerolinky SmartWings 23. září 2016. Leteckou linku bude provozovat společnost SmartWings dvakrát týdně, každé úterý a pátek. Na trasu Ostrava – Dubaj nasadí moderní letadla Boeing 737. Odlet z Ostravy je naplánován na 10 hodin dopoledne, přílet v Dubaji v 17:45 hodin. Z Dubaje bude letadlo odlétat v 18:45 hodin, do Ostravy přiletí ve 23:05. Letenky je možno rezervovat už nyní přes přepážku Prodeje letenek na ostravském letišti, nebo přes webové stránky www.smartwings.com

Z mošnovského Letiště Leoše Janáčka Ostrava bude možné během letního letového řádu  se SmartWings letět do třinácti  destinací  – na řecké ostrovy Heraklion, Rhodos, Korfu, Zakynthos, Kos, Kavala, Thessaloniki, Santorini, do Palmy de Mallorca, Burgasu,  Antalye a od konce září nově do Dubaje.

Od 21.dubna 2016 zahajuje také provoz pravidelná letecká linka Ostrava – Paříž  a až do konce října budou lety provozovány vždy v pondělí a čtvrtek s ranním odletem v 5:15. Při nákupu letenky do Paříže a zpět na přepážce Prodeje letenek  získají cestující navíc, jako bonus, parkování na ostravském letišti po dobu pobytu zdarma!

Cestující mohou z letiště celoročně využít také pravidelné přímé letecké spojení do Londýna a Düsseldorfu. Představitelé Moravskoslezského kraje, kterému mošnovské letiště patří, v současnosti usilují o to, aby se podařilo ještě v letošním roce zajistit pravidelné linky do hlavních měst Finska a Nizozemska.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.