Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Od května má Praha letecké spojení se Záhřebem
croatia q400

croatia q400

Letecké spojení zajistí společnost Croatia Airlines, chorvatský vlajkový dopravce a člen Star Alliance. První let na této lince je naplánován na 21. května 2016 a až do konce října budou hlavní města České republiky a Chorvatska spojena každé úterý, čtvrtek, sobotu a neděli. Dopravce bude na linku nasazovat letoun DHC8Q-400 s kapacitou 76 míst. Cestující si budou moci koupit zpáteční letenku z Prahy do Záhřebu za speciální zaváděcí ceny již od 129 eur. Promo ceny budou k dispozici i na zpáteční letenky z Prahy do dalších chorvatských destinací operovaných Croatia Airlines – tedy do Splitu, Dubrovníku, Zadaru, Puly a Osijeku, a to za ceny od 159 eur. Promo ceny jsou platné pro nákup přes internetový prodej na www.croatiaairlines.hr a m.croatiaairlines.hr , kde jsou v ceně zahrnuty veškeré letištní taxy a servisní poplatek. Při nákupu u jiných prodejců bude účtován další servisní poplatek.

Speciální nabídka zahrnuje přepravu 1 kusu odbaveného zavazadla (do 23kg), občerstvení, nápoje a denní tisk na palubě zdarma. Cestující si mohou rezervovat lety on-line a za tyto lety načítat své míle do věrnostního programu.

Mezi Prahou a Záhřebem budou létat turbovrtulové letouny DHC8Q-400 pro 76 pasažérů

Se zavedením přímých mezinárodních letů mezi Prahou a Záhřebem budou mít turisté z České republiky ještě více možností jak cestovat do Záhřebu, stejně jako k chorvatské části Středozemního moře, čímž se jim ještě více přiblíží přírodní, kulturní a historické bohatství Chorvatska.

Během této sezóny bude spojovat Croatia Airlines Chorvatsko s 34 destinacemi ve 20 evropských zemích a ve spolupráci s partnery Star Alliance s celým světem. Informace o letecké společnosti na http://www.croatiaairlines.com/

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.