Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Karlovy Vary budou mít od června příštího roku pravidelné letecké spojení s Tel Avivem
Letecký provoz na letišti v Karlových Varech obohatí v lázeňské sezóně 2017 letecké spojení z/do Tel Avivu, které od 13. 6. do 12. 9. 2017 bude provozovat letecká společnost Travel Service letadlem typu Boeing 737-800 o kapacitě 183 míst na objednávku společnosti VISITSPA z Mariánských Lázní. Jde o reakci na zvyšující se zájem ze strany izraelských turistů o cesty do karlovarského regionu a snahu nabídnout na izraelském trhu atraktivní produkt především v podobě jednodušší a pohodlnější dosažitelnosti regionu.

Leteckého spojení, které je primárně zaměřeno na izraelskou klientelu, však budou moci využít i občané kraje, protože společnost VISITSPA se svými partnery předpokládá vytvoření poznávacích i pobytových balíčků v Izraeli. V případě úspěšného provozu v roce 2017 se předpokládá její postupné rozšiřování v dalších letech a cílem je dosáhnout přeměny charterového typu provozu na pravidelný linkový provoz mezi Tel Avivem a Karlovými Vary.

Linka do/z Tel Avivu bude létat jednou týdně, vždy v úterý, a to podle následujícího letového řádu (místní časy):

Karlovy Vary      Tel Aviv                Den       Linka     Typ

13:15                     18:15     –              QS3126 738

Tel Aviv                Karlovy Vary

19:15                     22:35     –              QS3127 738

Prodej letenek na uvedené lety byl zahájen a bude probíhat prostřednictvím el-komunikace na ck@visitspa.eu a na telefonním čísle +420 733 468 621; prodej zbylé kapacity bude rovněž nabízen prostřednictvím partnerských on-line portálů.

„Zavedení leteckého spojení s Tel Avivem je odrazem toho, že subjekty cestovního ruchu v regionu začínají aktivně vyhledávat nové příležitosti a trhy, zejména v situaci, kdy se stále musíme vyrovnávat s propadem poptávky na ruském trhu. Zavedení letů z destinace, kde spatřujeme velký potenciál rozvoje, je proto logickým krokem a věříme, že se nám touto cestou podaří přilákat novou a atraktivní klientelu do našich lázeňských měst a tak se nám investice do zavedení tohoto leteckého spojení v budoucnu vrátí, a to přesto, že se jedná o nový a do jisté míry i riskantní projekt“ uvedl Libor Haas, předseda představenstva společnosti VISITSPA, a. s.

„Vývoj poptávky po cestách do karlovarského regionu ze strany izraelské klientely vykazuje v posledních letech setrvalý růst, a proto jsme Tel Aviv vyhodnotili jako jednu z potenciálních destinací, odkud by bylo možné zavést přímé letecké spojení. Sdružení Karlovarského kraje pro rozvoj leteckých linek se aktivně podílelo na přípravě a vzniku tohoto projektu, který, jak věříme, rozšíří i nabídku našich služeb pro občany regionu a umožní jim cestovat do tak atraktivní destinace, jakou Izrael nepochybně je. Ke zdaru tohoto projektu určitě přispějí i významné slevy, které letiště pro provoz této linky garantuje, čímž umožní nabízet tyto lety za velmi konkurenceschopné ceny,“ řekl ředitel letiště Ing. Václav Černý.

Zdroj: LKV

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.