Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Vedení letiště v Bratislavě zhodnotilo rok 2010 a uvedlo do provozu nový letecký spoj
Aktivita v roce 2010 byla pro Letiště Bratislava srovnatelná s rokem 2009. Krize ani období útlumu letecké dopravu v době sopečné aktivity na Islandě nesnížila zájem cestujících. Celkem bylo přepraveno 1 665 704 cestujících.Letiště Bratislava nabídlo během roku 2010 spojení do 42 destinací, které realizovalo 6 leteckých dopravců Největší zájem byl o spojení irského dopravce Ryanair a nejvyhledávanějším cílem letu byl Londýn. Charterové lety směřovaly do 39 dovolenkových destinací a lety zajistilo 12 dopravců.

Rok 2011 zahájil rozšířením nabídky letů. Od 17.1.2011 začala létat společnost Armavia na lince Bratislava – Jerevan. Jedenkrát týdně bude létat letadlo typu Airbus A.319 z Bratislavy. Létá se každé pondělí ve 23:05 hod.

Kapacita letadla je 134 míst a z toho je 8 míst určeno pro biznis třídu. Letenky je možné objednat a zakoupit prostřednictvím internetových stránek www.armavia.cz

Aktuální informace o odletech na stránkách Letiště M.R.Štefánika.

Letiště Bratislava plánuje v roce 2011 rozšířit počet linek a zvýšit frekvenci letů. Současně počítá vedení letiště s rozvíjením kontaktů s novými dopravci.  

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.