Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Exkurze na letišti Praha Ruzyně budou probíhat i také o prázdninách
V červenci a srpnu se konají individuální exkurze (kromě pondělí) každý den. Na 30.6.2011 jsou připravené exkurze pro školáky. (editace 11:00)

Dne 30.6. budou exkurze pro školáky probíhat v 11,00 a 15,00 hod a 1.7. v 10,00 a 15,00 hod. Vysvědčení s sebou! Za každé vysvědčení čeká na dění do 15 let malý dárek.

Na svátky 5. a 6.7. jsou připraveny vždy 3 termíny, Trasa 2. Rezervace je nutné zaslat nejpozději do 1.7. – rezervace na stránkách Letiště Praha. V rámci exkurzí pořádaných Letištěm Praha mohou návštěvníci navštívit a poznat zajímavé profese a místa, kam se cestující běžně nedostanou. Seznámí se také s vybavením nejmodernější stanici Záchranné a požární služby v České republice, která byla otevřena v roce 2006 a prohlédnou si Terminál 2, který získal v roce 2006 ocenění Dopravní stavba roku České republiky.

Letiště Praha a Národní technické muzeum spolupracují v oblasti exkurzí a nabízejí pro individuální návštěvníky slevu 20% na vstupném. Při realizaci exkurze v jednom ze jmenovaných zařízení máte možnost získat slevu při exkurzi v zařízení druhém.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.