Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Konference " Bezpečná silnice"


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Firma CityPlan s.r.o. pořádá ve dnech 17. – 18. září 2008 v Praze již 3. ročník mezinárodní konference na téma „ Bezpečná dopravní infrastruktura, její odolnost v mimořádných situacích a analýza rizik“

Konference, pořádaná pod záštitou hejtmana Středočeského kraje, generálního ředitele ŘSD ČR, presidenta ÚAMK, předsedy České silniční společnosti a děkana Dopravní fakulty ČVUT, má za hlavní cíl zvýšit pozornost významnému vlivu stavu dopravní sítě na celkovou úroveň dopravní nehodovosti v České republice. Konference je určena všem správcům dopravní (zejména silniční) infrastruktury, jako demonstrace nástrojů, jak lze cílenou péčí o silniční infrastrukturu snížit riziko vzniku dopravních nehod i jejich závažných následků. Cílena je nejen na orgány státní správy a samosprávy na všech úrovních, ale také na složky integrovaného záchranného systému (IZS) a rovněž na ostatní experty a poradenské firmy zabývající se dopravou, dopravní infrastrukturou, dopravce, pojišťovací instituce a specialisty, kteří mají možnost přispět ke zvýšení bezpečnosti silniční dopravy z hlediska nároků na bezpečné dopravní cesty. Konference je poprvé v historii pořádána jako dvoudenní a ve spolupráci s mezinárodní organizací EuroRAP. Celý jeden přednáškový blok konference je věnován právě zástupcům EuroRAP (Evropského program hodnocení silnic) a jejich příspěvkům, v nichž seznámí posluchače se zahraničními zkušenostmi a poznatky v dané problematice. Hlavním mottem konference zůstává i nadále úsloví: „…bezpečná silnice zachraňuje životy…“, což je volný překlad hlavního sloganu EuroRAP: „….save road save life „.

Podrobné informace o programu najdete na stránkách    www.cityplan.cz, případné doplňující informace obdržíte na telefonních číslech +420 221 184 305 (310) nebo e-mailu [email protected]. Firma CityPlan spol. s r. o., působící již více jak patnáct let na českém trhu v oblasti expertních, projektových a konzultačních služeb, zejména v dopravě a v dopravním inženýrství. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,18764 s | počet dotazů: 209 | paměť: 33861 KB. | 04.10.2022 - 16:47:53