Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Jízdenku na vlak můžete získat i v prodejnách LIDL


0 0 votes
Hodnocení článku

Zákazníci obchodního řetězce LIDL si mouhou uložit „do nákupního košíku“ vedle chleba a másla taky poukázku na cestování mezi Prahou a Brnem.

Poukázky na cestování mezi Prahou a Brnem v ceně 179 Kč se prodávají v pražských a brněnských prodejnách LIDL od 4. do 31. března 2010. Zákazníci si následně mohou  poukázku vyměnit za jízdenku v pokladnách Českých drah. Poukázka platí ve 2. vozové třídě ve všech kategoriích vlaků ČD na trase Praha – Brno nebo zpět. V Případě spojů SC Pendolino je potřeba přikoupit povinnou rezervaci. Cestu může  majitel poukázky realizovat kdykoliv během roku a platnost začala 7. března a končí 11. prosince 2010.

V prodejně LIDL je možné na jednu transakci koupit maximálně 2 poukázky. Poukázka platí na jízdenku z Brna až na ruzyňské letiště v Praze. Jedním z motivů, který je sledován ve společném projektu Českých drah a řetězce LIDL, je nabídnout alternativní dopravní spojení mezi Prahou a Brnem. Spojení vlakem mezi oběma městy je každou hodinu.

Spolupráce Českých drah a společnosti LIDL s prodejem jízdenek se realizovala už v předchozím roce a prodalo se cca 28 tisíc jízdenek. Pro letošní rok se připravuje ještě prodej v několika vybraných dnech se speciálními nabídkami prodeje a lze předpokládat, že se počet prodaných poukázek zvýší.  

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,12295 s | počet dotazů: 201 | paměť: 43407 KB. | 26.03.2023 - 23:33:17