Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Jízdenka JIKORD plus platí v MHD po celém Jihočeském kraji


Na základě smlouvy s jihočeským koordinátorem dopravy JIKORD s.r.o. je s platností od 1. 7. 2015 zavedena jízdenka JIKORD plus. JIKORD plus je jednodenní papírová jízdenka, která platí ve veřejné dopravě na území Jihočeského kraje.

Na tuto jízdenku lze cestovat všemi vlaky ČD (včetně rychlíků), MHD ve všech městech a regionálními i některými dálkovými autobusy smluvních dopravců. Jízdenka je vhodná k rodinným výletům, o víkendu platí pro 2 dospělé a 3 děti anebo k delším cestám v rámci kraje (v pracovní dny platí pro 1 dospělého a 1 dítě). Jízdenku zakoupíte na autobusových nádražích a železničních stanicích u smluvních dopravců. Jízdenka neplatí na úzkorozchodné železnici – dopravce Jindřichohradecké místní dráhy.

Podmínky a platnost: cena 250,- Kč, platnost v daný kalendářní den do 3:00 hod následujícího dne, v pracovních dnech platí pro 1 dospělého a 1 dítě, o víkendech a svátcích platí pro 2 dospělé a 2 děti, platí u vybraných smluvních dopravců :

(Dopravní podnik města České Budějovice, a. s., České dráhy, a. s. (vlaky kategorie Os, Sp a R), ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a. s,, ČSAD JIHOTRANS a.s. (včetně vnitrostátních cyklobusů a skibusu na Lipno; pouze přeprava osob, kola/lyže za příplatek), ČSAD STTRANS a. s., COMETT PLUS, spol. s r. o., ICOM transport a. s., ČSAD Jindřichův Hradec, a. s., Josef Štefl – tour, ARRIVA PRAHA s. r. o. – pouze na vybraných linkách v okolí Blatné, Dopravní podnik Města Vlachovo Březí, s. r. o.“, ČSAD autobusy Plzeň a.s. – Zelené autobusy NP a CHKO Šumava, Dr. Richard Niederösterreich Verkehrsbetrieb GmbH & Co KG – linka WA15  Platí pouze na území Jihočeského kraje do poslední zastávky v kraji) a na celé trase linky WA15 Telč – Slavonice – Raabs an der Thaya (Dolní Rakousko)

Na jízdence musí být vypsané aktuální datum ve formátu DEN / MĚSÍC / ROK. Bez vypsání data je jízdenka neplatná

Prodej jízdenky JIKORD plus na předprodejních místech DP města České Budějovice, a.s.: Předprodejní kanelář DOC Mercury, Nádražní 1759 (přízemí obchodního centra), Turisitické informační centrum, nám. Přemysla Otakara II. č. 2 (prostřední vchod radnice), Zákaznické centrum DPMČB, Novohradská 40, České Budějovice

Zdroj: DP města České Budějovice, a.s.:

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,99107 s | počet dotazů: 224 | paměť: 29471 KB. | 19.08.2022 - 17:12:21