Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Jaké bude využití družicové navigace GALILEO?


0 0 votes
Hodnocení článku

Evropská komise zveřejnila Zelenou knihu o aplikaci družicové navigace GALILEO a vyhlásila soutěž na inovační nápady pro využití technologie.Zelená  kniha je pro zájemce  bez omezení věku a obsahuje řadu otázek, ke kterým je možné se vyjádřit. Odpovědi bude analyzovat Evropská komise a použije je jako základ pro další jednání Radě a Evropskému parlamentu. Ministerstvo dopravy ČR  vyjadřuje na svých internetových stránkách přání , aby stanoviska a doporučení směřovaná k otázkám v Zelené knize odeslali jednotlivci i zástupci firem na adresu Ministerstva dopravy písemně nebo v elektronické formě na adresu zelenakniha@mdcr.cz a to do 31. března 2007.

Takto zaslané názory a stanoviska budou využita při zpracování jednotného stanoviska České republiky k dokumenty Zelená kniha.

Další informace naleznou zájemci na stránkách ( AJ)

Souběžně s připomínkovým řízením je vyhlášena soutěž  pro mladí lidi ve věku  15 až 25 let.  Soutěž o inovační nápad pro využití technologie v podobě videoklipu v délce  1 – 3 minuty s názvem GALILEO “ FIND YUOR WAY“ ( Najdi svou cestu). Uzávěrka soutěže 6.4.2007. Více na stránkách Ministerstva dopravy ČR.

Systému GALILEO je také věnována část  programu konference EUROTAFFIC 2007.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,14543 s | počet dotazů: 212 | paměť: 34847 KB. | 09.02.2023 - 13:30:41