Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Jak se daří projektu Rodinný pas?

V Olomouckém kraji vyhodnotili projekt slevových karet podporujících rodiny s dětmi. Na Rodinný pas mohou využít slevu u osmi set provozovatelů služeb.

Do poloviny června 2008 se do projektu zapojilo 2 500 rodin s dětmi ve věku do 18 let.  Olomoucký kraj zahájil projekt v říjnu 2007 a v současné době jsou Rodinné pasy nabízeny ve třech krajích. Podle zájmu veřejnosti se plánuje postupné rozšiřování nabídky Rodinných pasů i v dalších krajích.

Rodinný pas umožňuje držitelům využívat služby se slevou o 3 – 50 % u registrovaných provozovatelů služeb po celé České republice, na území Slovenska i v oblasti Dolního Rakouska. Na první pohled není počet registrovaných držitelů v Olomouckém kraji nijak vysoký ale je potřeba vyhodnocení projektu slevových karet chápat jako začátek běhu na dlouhou trať. Registrace zájemců s alespoň jedním dítětem do osmnácti let je bezplatná. Podrobnější informace a přihlášení do projektu na www.rodinnepasy.cz

Pro slevové karty se rozhoduje často jen několik lákavých objektů, které mají zájem přilákat do určité lokality návštěvníky a nabídnout jim program pro několik dnů. S dobrou odezvou se setkal projekt Trojská karta v Praze, do kterého je zapojena ZOO Praha, Botanická zahrada a Trojský zámek.  Trojská karta má dobrou reklamní kampaň a stala se známým pojmem mezi obyvateli Prahy.

Zajímavá slevová karta by měla nabízet výrazné slevy a také určité procento lákavých služeb. A neměla by chybět rozsáhlá reklamní kampaň. O zajímavých projektech budeme naše čtenáře ď nadále informovat.

Související článek o rozšíření rodinných pasů do dalších krajů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,19522 s | počet dotazů: 167 | paměť: 26726 KB. | 30.07.2021 - 17:05:52
X