Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování

Jak pokračují práce na modernizaci trati Pardubice-Rosice n. L. – Stéblová ?

V současné době začínají mostařští specialisté Skanska připravovat posun stávajícího mostu do provizorní polohy a začne také výstavba provizorní trati k tomuto posunutému mostu. „Začneme demontovat trakční vedení ve stanici Pardubice-Rosice n.L., následně začne demontáž staničních kolejí a trati k mostu přes Labe,“ říká projektový manažer Skanska Jan Mitlőhner. Ve stanici Pardubice-Rosice n.L. se postupně rozběhne výstavba podchodu, nových nástupišť a železničního spodku pro nové kolejiště.

České dráhy upozorňují cestující na výluku vlaků, která souvisí s uvedenou stavbou. Od dnešního dne do 6.6.2021 probíhá na trati 031 v úseku Hradec Králové – Pardubice výluka všech železničních spojů. Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Náhradní doprava je organizována podle výlukového jízdního řádu. Více i náhradní dopravě najdou zájemci na stránkách https://www.cd.cz/jizdni-rad/omezeni-provozu/vyluka/10987/

Přepravu cestujících na invalidním vozíku a cestujících s jízdními koly (6 a více cestujících) lze zajistit pouze po předchozím objednání 72 hodin předem na:

Zdroj: Skanska, České dráhy

Foto: Skanska

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,10755 s | počet dotazů: 163 | paměť: 19189 KB. | 16.01.2022 - 10:45:00