Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Ve Frenštátu pod Radhoštěm dostanou obyvatelé tašky pro třídění odpadu
Celkem 1400 setů plastových tašek na třídění odpad získalo město od společnosti  EKO-KOM, a.s. a ASOMPO, a.s. na podporu třídění odpadu a město je zdarma rozdá obyvatelům, kteří mají trvalý pobyt ve Frenštátě pod Radhoštěm. Tašky jsou určeny na třídění odpadu v domácnostech a vydávají se v Technických službách města Frenštát pod Radhoštěm. Tašky na papír, plast a sklo jsou ve dvou velikostech, opakovaně použitelné, dobře uskladnitelné, omyvatelné, barevně rozlišené a jednoduše se z nich odpad přesouvá do kontejnerů stejné barvy. Jedna domácnost může dostat pouze jeden set tašek. Občané Frenštátu pod Radhoštěm si mohou tašky vyzvednout v Technických službách města, případně na Sběrném dvoře ve Frenštátu pod Radhoštěm. Zároveň na Sběrném dvoře občané mohou odkládat všechny druhy vytříděných odpadů včetně kovů, nebezpečného a velkoobjemového odpadu.

Sady tašek na třídění odpadů distribuované mezi občany města byly pořízeny za finanční spoluúčasti firem ASOMPO, a.s. a EKO – KOM, a.s.

Zdroj: FpR

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.