Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Virtualroad – jak se jezdí na našich silnicích !
Všem zájemcům o doplnění informací  silnicích na celém území České republiky je určen Projekt vizuální podpory VirtualRoad, který je ve zkušebním  provozu na internetových stránkách od 15.6.2007. Foto v článku.VirtualRoad umožňuje každému zájemci projížďku na silnicích zkušebně po části území obce s rozšířenou Ústí nad Labem pomocí videozáznamu. Pro všechny zájemce je s volným přístupem k dispozici náhledové video.

VirtualRoad

Ve zkušebním provozu je k dispozici i video v plné velikosti, které bude v rutinním provozu k dispozici smluvním uživatelům. Výhodou celého projektu je snadná dostupnost internetové aplikace bez ohledu na lokální informační systémy!

VirtualRoad je užitečný zejména pro

* orgány samosprávy  

* správce komunikací

* orgány státní správy

* policii ČR a městskou policii

* složky integrovaného záchranného systému

* vlastníky zařízení na komunikacích

* pro dopravce

* pro autoškoly

Náhledové video umožňuje sledovat šířkové uspořádání silnice, stav vozovky, silniční značení a silniční vegetaci. Protože se jedná o záznam průjezdu, mohou řidiči vidět celkový pohled včetně nebezpečných úseků!

VirtualRoad může být také dobrým pomocníkem pro každého řidiče, který si plánuje cestu pracovní i rekreační. Zajímavou doplňkovou pomůckou může být i pro autoškoly. Další možnosti využití a uživatelských podmínkách získáte na kontaktní adrese provozovatele Melies s.r.o.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.