Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Jedna část mostu byla dána do provozu a druhá část se bourá!
První červnový den letošního roku byla zprovozněna jedna část mostu na silnici II/238 Kladno – Rozdělov a současně začala demolice zbývající části starého mostu. FOTO v článku.

Nově zrekonstruovaná část mostu je nyní průjezdná v obou směrech a řidiči musí projíždět uvedeným úsekem pozorně a ohleduplně. Chodci a cyklisté mohou užívat nový chodník. Součástí mostu je i nová autobusová zastávka, která počítá se zkapacitněním na trati budoucí rychlodráhy. S dokončení první části mostu začíná další práce na rekonstrukci druhé části mostu.

FOTOSERÁL likvidace části mostu ze dne  15.6.2009

 

Starý železobetonový most vedoucí nad železniční tratí se během několika dní zbourá a do února 2010 bude postaven most nový.  Původní silniční most ze 70. let minulého století měl dlouhodobě nefunkční systém izolace a v důsledku zatékání byla výrazně narušena železobetonová konstrukce.  FOTO z 15.6.2009.

Kladno - nový most

 

Generální oprava mostu probíhá od podzimu 2008. Most byl shledán jako dlouhodobě staticky nevyhovující a proto byl zařazen do plánu investic KÚ SČK s finanční účastí EU, jako jedna ze staveb Regionálního operačního programu.

Investor stavby mostu č.238-002

Silnice II/232 Kladno – Rozdělov

Investor : Středočeský kraj

Dodavatel : Skanska DS

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.