Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Řidiči už mohou využívat nový úsek silnici R6 Lubenec – Bošov
Ředitelství silnic a dálnic zprovoznilo uvedený úsek o délce 4120 metrů  v úterý 10. listopadu 2015. Silnice I/6 je zařazena do sítě mezinárodních silnic jako tah E48 a vedena z hlavního města Prahy ve směru Krušovice – Karlovy Vary – Sokolov – Cheb až na hranice se Spolkovou republikou Německo.  Dopravní vytížení silnice je značné, protože slouží pro vnitrostátní i mezinárodní dopravu. Řidiči kvalitu nově postavené silnice jistě ocení.

Na stavbě nového úseku silnice R6 Lubenec – Bošov byly postaveny tři mosty a jedna mimoúrovňová křižovatka a celkové náklady byly ve výši 1 647 780 583,- bez DPH. Zhotovitelem stavby je Sdružení Lubenec–Bošov (EUROVIA CS, a.s., Geosan group, a.s., AZ Sanace, a.s.).

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z prostředků Fondu soudržnosti, v rámci Operačního programu Doprava. O nenávratný příspěvek Evropské unie je požádáno v rámci Priority 2 v oblasti podpory „Výstavba a modernizace dálniční a silniční sítě TEN-T“.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.