Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Nejnižší nabídková cena rozhodla o vitězech veřejných zakázek na dopravní stavby
Radní Středočeského kraje  rozhodovali na svém zasedání v pondělí 14. července 2014 o vítězích zakázek na dva důležité krajské projekty.  Prvním z nich je dokončení rekonstrukce silnice II/275 Mcely – Křinec. Podle doporučení hodnotitelské komise rada schválila jako nejvhodnější nabídku na provedení dodatečných stavebních prací společnost SILMEX s.r.o., České Budějovice s nabídkovou cenou 2,9 miliónů korun s DPH. Rekonstrukce bude spolufinancována ze strukturálních fondů Evropské unie ve výši 2,4 miliónu korun. Středočeský kraj se bude spolupodílet částkou ve výši téměř 435 tisíc korun včetně DPH.

Vítězem veřejné zakázky na zhotovitele stavby cyklostezky na území města Týnec nad Sázavou a v části Zbořený Kostelec, jehož součástí je i přemostění přes řeku Sázava, je podle rozhodnutí krajských radních  pražská firma HOCHTIEF CZ a.s., divize Dopravní stavby. „Do soutěže se přihlásilo celkem pět uchazečů, ale tato společnost Středočeskému kraji nabídla vybudovat cyklostezku za nejnižší nabídkovou cenu 24,6 miliónů korun včetně DPH,“ konstatovala náměstkyně hejtmana pro oblast investic a veřejných zakázek Zuzana Moravčíková s tím, že pro zadání zakázky byla základním hodnotícím kritériem právě nejnižší nabídková cena. „Proti předpokládaným nákladům tak Středočeský kraj uspořil téměř 6,6 miliónu korun. Nová cyklostezka bude vybudována v délce 1,79 km, čímž se v Týnci nad Sázavou výrazně zlepší podmínky pro cyklisty,“ doplnil hejtman kraje Miloš Petera.

Zdroj: Středočeský kraj

 

 

 

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.