Do konce května budou známé výsledky soutěže Stavba roku Plzeňského kraje

Jedenáctý ročník soutěže Stavba roku Plzeňského kraje byl dne 11.2.2014 vyhlášen v Měšťanské besedě v Plzni. Přihlášku do soutěže může podat investor, projektant, zhotovitel nebo vlastník přihlašovaného stavebního díla, a to vždy se souhlasem jeho autora a vlastníka. Uzávěrka přihlášek je 21. března, výsledky budou zveřejněny na galavečeru 28. května 2014 v Měšťanské besedě. Vyhlašovatelem soutěže je město Plzeň spolu s Plzeňským krajem.

Soutěžit mohou zájemci v pěti kategoriích: novostavby, rekonstrukce, dopravní a inženýrské stavby, sportovní a volnočasové stavby a veřejná prostranství. Součástí soutěže jsou i nestatutární ceny. Poprvé bude udělena Cena svazu podnikatelů ve stavebnictví. Letos podruhé bude do soutěže zapojena veřejnost. Lidé mohou od okamžiku zveřejnění nominací 28. dubna 2014 hlasovat o nejsympatičtější stavbu ze všech přihlášených.

Soutěž Stavba roku Plzeňského kraje 2013 je již tradičně vyhlašována v pěti kategoriích: Novostavby budov, Rekonstrukce budov, Dopravní a inženýrské stavby, Sportovní a volnočasové stavby, Veřejná prostranství (parky, náměstí, návsi)

Letos podruhé bude udělena také Cena veřejnosti. Lidé budou moci na internetu hlasovat o nejsympatičtější ze všech nominovaných staveb. Hlasování bude spuštěno od okamžiku zveřejnění nominací 28. dubna 2014, a to na stránkách soutěže www.stavbarokuPK.cz, a potrvá do 23. května 2014. Partnerem Ceny veřejnosti je i v letošním roce Česká spořitelna a.s.


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,80116 s | počet dotazů: 188 | paměť: 57342 KB. | 02.03.2021 - 09:20:25