Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Práce na Michelské ulici v Praze 4 ovlivní dopravu
Povrch vozovky, Michelská ulice , 18.3.2012V pondělí 19.března 2012 bude zahájena první fáze rekonstrukce Michelské ulice, která si vyžádá dopravní omezení . Až do 17. června 2012 bude uzavřena část křižovatky ulic Michelská a Ohradní a odbočení do Ohradní ulice nebude možné.

V další fázi rekonstrukce od 18. června až do 19. listopadu letošního roku omezí rekonstrukce výrazně dopravu v uvedené lokalitě. V rámci stavby bude odstraněn stávající most přes Botič a na jeho místě bude postaven most nový. Dále bude upravena poměrně nepřehledná  křižovatka Michelské ulice s ulicemi Nuselská a U Plynárny. V úseku od Ohradní až po uvedenou křižovatku bude Michelská ulice zcela uzavřena.

Příjezd pro zásobování bude zajištěn až na obvod staveniště, příjezd pro vozidla záchranné služby,HZS a odvoz komunálního odpadu umožní stavba i po staveništi v nutném rozsahu
Objízdné trasy konkrétních linek autobusové dopravy v době rekonstrukce nejsou v tuto chvíli jasné, společnost ROPID  připravuje na začátek června změny v celopražské městské hromadné dopravě, které se mohou týkat i Michle. Zároveň je třeba v této lokalitě počítat i s odstávkami vody a plynu, mělo by se však vždy jednat pouze o několikadenní záležitosti.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.