Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Dopravní řešení – IKEA Centrum Černý Most


Obchodní centrum v Praze na Černém Mostě je doplněno o obchodní dům IKEA a došlo i k novému dopravnímu řešení s využitím okružní křižovatky.

Od prosince minulého roku je otevřen nový obchodní dům IKEA. Budova obchodního domu byla postavena na kraji obchodního areálu . Celý areál má v okolí obchodních center a Multikina  parkovací plochy, kolem kterých vede objízdná komunikace.Původní křížení objízdné komunikace a výjezdu z parkoviště označené č.1 bylo řešeno jako klasická křižovatka s užitím svislého dopravního značení. Na křižovatce však docházelo k častým nehodám. Křižovatka se upravila na okužní křižovatku a provoz se stal plynulejším. Před vjezdem naokružní křižovatky jsou upravené jízdní pruhy.  

Původní řešení křižovatky č.1 před úpravou:

Současné řešení křižovatky č.1

 

S výstavbou obchodního domu IKEA bylo nutné vyřešit i vjezd na parkovací plochy. Řešením je také okružní křižovatka, která byla umístěna do zatáčky objízdné komunikace a je na našem plánku označena č.2.

Provoz v celém obchodním centru se výrazně  zvýšil. Doufáme, že si budoucí návštěvníci alespoň pomocí naší fotoreportáže předběžně prohlédnou krizová místa.

Aktuální foto křižovatky č.1

Aktuální foto křižovatky č.2

  1.   

Více fotek v naší Galerii


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,92892 s | počet dotazů: 176 | paměť: 24104 KB. | 28.05.2022 - 15:50:34