Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Dopravní opatření v Praze v souvislosti se závodem „Czech Bigman“


V sobotu 6. července 2013 se v Praze uskuteční 7. ročník tradičního mezinárodního závodu v dlouhém triatlonu „Czech Bigman“, který je zařazen mezi nejprestižnější závody světové série.  Cyklistická část tohoto závodu proběhne na Strakonické ulici, která bude ve směru do centra v úseku hranice Prahy – přemostění do Malé Chuchle v době od 7.30 do 18.00 hodin uzavřena. Pořadatelem akce je společnost R TEAM.

Z důvodů vedení závodní tratě budou provedena na ulici Strakonické dopravní opatření a doprava vedena přes objízdné trasy. Objízdná trasa pro směr do centra bude vedena přes Zbraslav po trase Na Baních, Elišky Přemyslovny, Zbraslavské nám., Žitavského, K Přehradám, Strakonická, Pražský okruh směrem na Plzeň, K Barrandovu, Barrandovský most, Strakonická. Pro jízdu do oblasti Modřan a Podolí je možno ze Zbraslavského náměstí zvolit trasu Žitavského, most Závodu míru a dále Komořanskou do centra. Pro dopravní obsluhu Radotína je navržena objížďka ze Zbraslavského nám. po trase U Národní galerie, K Přehradám, Strakonická, Lahovický most, Výpadová, Vrážská, Radotínská.

Protože po zkušenostech z předchozích ročníků lze předpokládat, že nejproblematičtější bude Zbraslavské náměstí, doporučujeme všem řidičům jedoucím od jihu nebo jihozápadu směrem do Prahy zvolit náhradní trasu za uzavřenou Strakonickou ulici.

Změny v provozu městské hromadné dopravy vydal Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s., na samostatných letáčcích. Jedná se změnu trasy ve směru do centra od Lahovického mostu po trase Výpadová, Vrážská, Radotínská a o vyloučení dvou zastávek ve směru do centra – a to „Lahovičky“ a „Dostihová“. S ohledem na prodloužení jízdní doby na linkách jedoucích přes Zbraslav a posílí Dopravní podnik  hl. m. Prahy tyto linky o další vozy.

Podrobnosti k akci „Czech Bigman 2013“ jsou k dispozici na internetových stánkách www.czechbigman.cz, kde je také plánek trasy s vyznačeným rozsahem omezení.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,44666 s | počet dotazů: 193 | paměť: 28066 KB. | 09.08.2022 - 09:58:04