Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Dopravní opatření spojené s konáním summitu START


0 0 votes
Hodnocení článku

Ve dnech 7. – 9. dubna 2010 proběhne na Pražském hradě jednání delegací zástupců USA a Ruskou federací. V uvedeném termínu bude uzavřen pro návštěvníky celý areál Pražského hradu a očekávájí se u další dopravní opatření v centru města. Aktualizace 7.4.

Bezpečnostní opatření, kterých se zúčastní na 1 000 policistů, se dotknou obyvatel i návštěvníků Prahy. Policie doporučuje sledovat aktuální dopravní informace, které budou průběžně aktualizovány. Vzhledem k bezpečnosti delegací nejsou předem uváděné žádné lokality, kterých se budou dopravní opatření týkat. Řidiči musí počítat s možností operativních změn formou přenosných dopravních značek zákazu zastavení s přesně vymezenou dobou působnosti! Pražská policie upozorňuje řidiče, že porušení zákazových značek budou vozidla vzhledem k zajištění bezpečnosti delegací ihned odtažena.

AKTUALIZACE 7.4.

Ve čtvrtek 8.4. od 14.00 do pátku 9.4.2010 do 10.00 hodin bude uzavřena ulice Ke Štvanici v úseku Sokolovská – Rohanské nábřeží. Objížďka povede po trase Hlávkův most, Bubenské nábřeží, nábř. Kp. Jaroše, Štefánikův most, Lannova, Nové mlýny, nábř. L.Svobody, Těšnovský tunel a Rohanské nábřeží.

Ve čtvrtek 8.4. od 15.00 do 24.00 hodin budou uzavřeny komunikace v Praze 6 : Pod Kaštany v úseku nám. Pod kaštany – Pelléova

 Jaselská v úseku Pelléova -Čs. armády

Čs. armády v úseku Jaselská – Bubenečská

Dále budou uzavřeny komunikace :

Bubenečská v úseku Čs. armády – Českomalínksá

Pelléova v úseku Pod kaštany – Českomalínská

Dr.Zikmunda Wintra v úseku Eliášova – Pelléova

Raisova v úseku Eliášova – Bubenečská

 

Další omezení je možné očekávat při přesunech delegací a to může být spojeno s dočasným omezením provozu na určitých komunikacích a s tím je možné očekávat i dočasné zastavení provozu v navazujících úsecích. Předpokládá se také uzavření Hradčanského náměstí pro veškerou dopravu. Další informace na stránkách Pražské policie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,31185 s | počet dotazů: 205 | paměť: 106884 KB. | 05.02.2023 - 02:28:50