Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Dopravní opatření související s Národní svatováclavskou poutí ve Staré Boleslavi


V sobotu 28.září 2019 se koná ve Staré Boleslavi Národní svatováclavská pouť,  která  je doprovázena bohatým kulturním a zábavním programem, který probíhá v historickém centru města i v přilehlém parku lázní Houštka.  V 10.00 hodin proběhne na Mariánském náměstí  slavnostní  koncelebrovaná poutní bohoslužba.  Z důvodu rekonstrukce jsou basilika Nanebevzetí Panny Marie a kostel sv. Václava  během Národní svatováclavské pouti uzavřeny. Počet účastníků akce je každoročně vysoký. Dne 28. září dojde k úplné uzavírce Mariánského náměstí ve Staré Boleslavi. Současně probíhá také rekonstrukce Masarykova náměstí v Brandýse nad Labem. Z tohoto důvodu dojde ke změnám v linkovém vedení na území Brandýsa nad Labem i Staré Boleslavi.

V pátek 28. září dojde k mimořádnému posílení autobusové dopravy. Jízdní řády linek http://www.csad-sc.cz/index.php?id=4&detail=136

Mimořádně bude v provozu tento den také linka PID 379, která zajistí rychlé spojení mezi Prahou a Starou Boleslaví.

Řidiči osobních vozidel by pro příjezd do Staré Boleslavi měli využít rychlostní komunikaci R10 nebo silnici II/331 od Mělníka.

Zájezdové autobusy farností budou přijíždět po trase – mladoboleslavská rychlostní komunikace R 10, EXIT 14 do Staré Boleslavi a při dopravní uzávěře na křižovatce ulic Boleslavská – Okružní budou odkloněny doprava a vzápětí do leva na ulici J. Truhláře, kudy přijedou k výstupní ploše nedaleko centra. Po vyložení poutníků se vrátí na ulici Boleslavskou a vyjedou za dopravní uzávěru k zaparkování v ulicích města. Po ukončení pouti se pro své poutníky vrátí stejnou trasou k téže nástupní ploše a silnicí č. 610 vyjedou z města k dálnici.

Více informací o akci najdou zájemci na stránkách https://www.staraboleslav.com/nsp-program.php


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,94192 s | počet dotazů: 216 | paměť: 29847 KB. | 04.10.2022 - 21:44:16