Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Doprava na Prima FRESH Festival v Pardubicích

Ve dnech 20. a 21.6.2015 se v Areálu dostihového závodiště – Agrofert park v Pardubicích koná kulinářský festival s bohatým programem. Prima FRESH Festival letos slibuje jedinečné gastronomické zážitky a také celou řadu osobností spojených se špičkovým jídlem. V Pardubicích své umění ukáže ´zlý šéf´ Zdeněk Pohlreich, dále Roman Vaněk, Dalibor Navrátil, kapitán národního teamu Filip Horký, Karolína z TV Prima, Gondíci či Markéta Hrubešová. Chybět nebude ani Petr Havlíček, odborník na hmyzí kuchyni Petr Ocknecht či expert na molekulární kuchyni a extrémní catering Petr Koukolíček. Pro čtyři vybrané návštěvníky budou připravené plně vybavené kuchyně, ingredience, nádobí a vše potřebné… Pod vedením známých osobností budou pokrmy vařit naživo společně s nimi.

Tradiční součástí festivalu je soutěž o Východočeskou restauraci roku, které se zúčastní TOP restaurace z regionu se svým soutěžním degustačním menu. Přímo na festivalu pak návštěvníci ochutnají některé opravdu mimořádné pokrmy. Avantgardní kuchař Petr Koukolíček zde bude mít hned dvě restaurace. V jedné z nich se budou podávat extrémní pochutiny – krajta královská, krokodýl, žáby, maso ze zebry. Druhá pak představí molekulární gastronomii. V dalším stánku u Petra Ocknechta se hosté zakousnou do specialit z hmyzu.

Soutěže o Pivo FRESH Festivalu se zúčastní dvě desítky pivovarů a minipivovarů. Chuťové buňky milovníků vína zase uspokojí desítka špičkových vinařství.

Místo konání je Agrofert park. Pražská 607, Pardubice, souřadnice GPS – Loc: 50°1’16.523″N, 15°45’2.295″E

Jak je to s dopravou?

Parkování bude možné na následujících plochách:
– parkoviště v areálu dostihového závodiště a v jeho blízkosti
– parkoviště u Parama
– parkoviště u hlavní brány letiště (vjezd z ulice Pražská)
Na parkovací místa vás navede služba parkoviště. Prosíme dodržujte jejich pokyny – cena za parkovné je 100,-Kč/osobní automobil, 50,-Kč/motorka

Kdo přijede vlakem do stanice Pardubice hlavní nádraží, ten má možnost na autobusové zastávce MHD Hlavní nádraží ČD nasednout na autobus č. 15 nebo č.24  s cílovou zastávkou  Závodiště. Cesta autobusem trvá 10 min. Vstup do areálu festivalu se nachází za cca 200m od této zastávky.

Více informací o festivalu na http://festival.fresh.iprima.cz/pccz/program.htm


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,58841 s | počet dotazů: 178 | paměť: 21983 KB. | 24.09.2021 - 12:00:53
X