Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Doprava na Dny lidí dobré vůle 2016


Dny lidí dobré vůle Velehrad 2016 proběhnou na Velehradě ve dnech 4.-5.7.2016. Vzhledem k velkému množství návštěvníků musí být po dobu konání akce platit v obci Velehrad opatření, která významně omezují provoz motorových vozidel. Úprava dopravy platí od 12:00 pondělí 4. července do 17:00 neděle 5. července.

Pro místní obyvatele je zajištěn jediný příjezd do Velehradu, Modré a Salaše od Starého Města. Příjezdy od Tupes a Bunče budou pro běžnou dopravu uzavřeny. Vjezd bude kontrolován ve Starém Městě, ulici Velehradské u školního statku. Řidičům s trvalým pobytem Velehrad, Modrá, Salaš je vjezd po předložení občanského průkazu povolen. Povolení k vjezdu mají řidiči s povolením vydaným pořadatelskou agenturou Petarda Production a obecními úřady Velehrad, Modrá, Salaš, stejně jako zájezdové autobusy.

Do  ulic Hradišťská a U Lípy budou moci vjet pouze zájezdové autobusy a vozidla s povolením vydaným Petarda Production. Osobní doprava (řidiči s trvalým pobytem ve Velehradě a Salaš a řidiči s povolením vydaným obcemi) bude odkláněna přes ulici Zahradní. Na provoz v ulici Zahradní budou dohlížet jak pořadatelé, tak policejní hlídky.

Provizorní parkoviště pro návštěvníky v ulici Tovární ve Starém Městě bude fungovat nepřetržitě, tedy i přes noc ze 4. na 5. července. Návštěvníci, kteří by chtěli ve Velehradě nocovat například ve stanovém městečku, mohou své auto nechat zaparkované právě zde.

Úschovna kol bude v provozu v pondělí dne 4.7.2016 od 12:00 hod. do 24:00 hod. a v úterý 5.7.2016 od 7:00 do 15:00 hod. Umístěna bude v zahradě DZP Velehrad – Vincentinum – jižní zahrady za Salaškou. Poplatek za odložení kola činí 10 Kč.

Kyvadlová autobusová doprava pro návštěvníky akce

V pondělí 4. 7. 2016 bude zajištěna autobusová kyvadlová doprava obousměrně z Uherského Hradiště na Velehrad, obousměrně ze Starého Města na Velehrad a obousměrně ze Zlechova přes Tupesy na Velehrad, v čase od 12:00 do 00:30 hodin s posledním odjezdem z Velehradu ve 00:30 hod.

V úterý 5. 7. 2016 bude zajištěna autobusová kyvadlová doprava obousměrně z Uherského Hradiště na Velehrad, obousměrně ze Starého Města na Velehrad a obousměrně ze Zlechova přes Tupesy na Velehrad, v čase od 06:00 do 18:00 hod. s posledním odjezdem z Velehradu v 18:00 hod.

Výstup a nástup cestujících v obci Velehrad: ve směru od Starého Města v prostoru autobusové zastávky Velehrad, rozc. Modrá ve směru od Zlechova v prostoru náhradní autobusové zastávky v ul. Na Hrádku (cca 20 m od mostu, cca 40 m od Hotelu Mlýn)

Nástupní i výstupní autobusové zastávky pro kyvadlovou dopravu:

Uherské Hradiště, autobusové nádraží (odjezdové stanoviště B7)

Staré Město, hřbitov

Staré Město, železniční stanice

Staré Město, Lidový dům

Staré Město, Velehradská

Staré Město, nadjezd Velehradská

Staré Město, parkoviště pod nadjezdem

Velehrad, rozcestí Modrá

Zlechov, křižovatka

Zlechov, u keramiky

Zlechov, u lékárny – rozcestí Souhrady

Tupesy, parkoviště u hřiště

Velehrad, ul. Na Hrádku – rozcestí u hotelu Mlýn

 

Více informací o akci najdou zájemci na http://www.velehrad.eu/dny-lidi-dobre-vule/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,99435 s | počet dotazů: 215 | paměť: 29459 KB. | 19.08.2022 - 17:09:13