Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Do studentského festivalu se zapojí i Dopravní podnik města České Budějovice


V týdnu od 6. 10. do 12. 10. 2014 proběhne v Českých Budějovicích studentský festival Vítání prváků. Jedná se o týdenní studentský festival, jehož pořadatelem je studentské universitní divadlo SUD. Na průběhu letošního ročníku festivalu se bude podílet také Dopravní podnik města České Budějovice.

Jednou z forem spolupráce bude instalace různých předmětů do autobusů a trolejbusů. Tyto instalace mají jednak upozornit na konání festivalu a jednak dát najevo studentům i ostatním cestujícím, že se ve vozech MHD i v celých Českých Budějovicích mohou cítit jako doma. Při jízdě na běžných linkách si tak mohou přečíst knížku z mobilní veřejné knihovničky nebo využít nástěnky k zanechání vzájemných vzkazů. Setkají se s domácími předměty jako jsou květiny, obrázky, polštáře či oblečení. Trochu bizarní spojení těchto věcí s autobusy a trolejbusy je tu, protože v tomto týdnu České Budějovice vítají všechny vysokoškolské studenty. Čtvrtý ročník festivalu Vítání prváků se postará o to, aby se zde nováčci cítili jako doma.

Ozvláštěné autobusy a trolejbusy budou putovat napříč městem pro radost nových studentů i ostatních cestujících. Více o Vítání prváků najdou zájemci na http://www.vitani-prvaku.cz/

Zdroj: ČB


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,95520 s | počet dotazů: 215 | paměť: 49256 KB. | 29.11.2022 - 19:42:34