Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Cyklistický veletrh FOR BIKES představí novinky a trendy oboru v náhradním termínu


DSC 0114
0 0 votes
Hodnocení článku

Dvanáctý ročník veletrhu FOR BIKES uvede na letňanském výstavišti nejnovější produkty významných značek světa cyklistiky v náhradním termínu. Vzhledem k aktuálnímu vývoji koronavirové epidemie v České republice se nejvýznamnější oborová událost ve střední Evropě přesouvá na přelom dubna a května. Nový termín konání je od 30. dubna do 2. května. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Cyklistický veletrh FOR BIKES je unikátní akcí svého druhu nabízející kompletní portfolio cyklistických značek na tuzemském trhu čítající tisícovky kol a cyklistických doplňků. Jeho součástí je také doprovodný program pro profesionály i laické milovníky tohoto sportu.

Letošní ročník akce se organizátoři rozhodli přesunout na pozdější termín konání od 30. dubna do 2. května vzhledem k vývoji koronavirové epidemie a s ní souvisejícími opatřeními v Česku. „Pevně věříme, že se v náhradním stanoveném termínu dvanáctý ročník veletrhu FOR BIKES uskuteční a všichni se znovu potkáme u novinek všech velkých hráčů na cyklistickém poli,“ říká manažer veletrhu FOR BIKES Lubor Tesař a dodává: „Není jiný event v ČR, kde si zákazník může vyzkoušet a mnohdy i otestovat tak široký sortiment z cyklistického oboru.“

Také letos jsou v rámci tohoto cyklistického svátku naplánovány v PVA EXPO PRAHA nejen výhodné nákupy cyklosortimentu, přehlídky nejnovějších modelů a významných značek od renomovaných firem. Prostor bude věnován také aktivitám pro rodiny s dětmi nebo odborným přednáškám napříč cyklistickými odvětvími. Populární událost doplní i přítomnost významných osobností nejen ze světa cyklistiky. Více info o veletrhu najdou zájemci na www.forbikes.cz a na Facebooku FOR BIKES.

Zdroj: ABF

Ilustrační foto: B.B.,IZdoprava


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,27800 s | počet dotazů: 210 | paměť: 32625 KB. | 22.03.2023 - 20:04:43