Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Cyklobus spojující Labskou stezku a Severní Terasu je opět v provozuV Ústí nad Labem mohou v letošním roce opět cyklisté využít služeb cyklobusu z Labské stezky ZDARMA a pohodlně se tak dopravit do okrajových částí města Ústí nad Labem. Cyklobus jezdí v rámci projektu Zdravé město. Cyklobus jezdí vždy o víkendech a státních svátcích. Ze zastávky Krajský soud bude cyklobus vyjíždět dvakrát denně, a to v 16:30 a 18:00. Další nástupní zastávkou je stanice Divadlo. Výstupní stanice jsou  Na Spálence (Klíše), Bukov (naproti budově společnosti O2), Severní Terasa a Orlická. Cyklobusová linka je v provozu od 30. 5. do 27. 9. 2020.

Cyklobus v tomto roce vyjede do ulic Ústí nad Labem již po páté. I letos je připravena novinka v podobě zapojení další části města. Tentokrát byla nově přidána čtvrť Klíše. Provozovatelem cyklobusu je Dopravní podnik města Ústí nad Labem.

Zdroj: DPMUL

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.