Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Cyklisté mohou využívat cyklobusy  do Orlických hor, Podorlicka, oblasti Králického Sněžníku a Bukové hory
Od 1. června do 29. září budou jezdit cyklobusy každou sobotu a neděli a navíc také v páteční svátek 5. července 2019 v rámci projektu realizovaného Regionem Glacensis. V rámci cyklobusových spojů došlo proti minulé sezóně u některých linek ke změně dopravců, aktualizovány jsou také časy odjezdů, u některých linek dochází k posunu časů odjezdů z hor na pozdní odpolední hodiny. Autobusy v Rychnově nad Kněžnou budou opět vyjíždět pouze ze zastávky Rychnov nad Kněžnou, železniční stanice.

Oproti minulému roku došlo k několika změnám také v jízdním řádu a může dojít v průběhu sezóny ke změnám z důvodů rekonstrukcí komunikací. Organizátor projektu cyklobusové dopravy proto doporučuje sledovat aktuální on-line informace o spojích na mobilní aplikaci IREDO, která od letošního roku funguje na všech informačních systémech a internetové stránky http://tabule.oredo.cz, QR kódy na zastávkách nebo informační linku IREDO.

Dále je nutné upozornit zájemce o dopravu na platné Smluvní a přepravní podmínky IREDO, kde uvedeno, že je přeprava kol s jiným než elektrickým přídavným motorem a přeprava elektrokol s neodnímatelnou baterií zakázána.

Více informací naleznete v sekci  www.euro-glacensis.cz/cyklobusy2019

Zdroj: Euroregion Glacensis

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.