Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Na Drahanskou vrchovinu jezdí cyklobus
V sobotu 25. dubna zahájil sezónní provoz cyklobus spojující Prostějov s Protivanovem. Provoz autobusu je hrazen z prostředků Olomouckého kraje, jedná se  totiž o vozidlo na pravidelné lince, která je součástí krajské objednávky a platí na něm tarif IDSOK. Cyklobus bude prozatím jezdit pouze o víkendech.

V době letních prázdnin s ním cyklisté mohou počítat každý den a od 1. do 13. září opět jen o sobotách a nedělích. V období od 25.4. do 30.6. a od 1.9. do 13.9. je provoz cyklobusu pouze o víkendech. O letních prázdninách od 1.7. do 31.8. je cyklobus provozován denně. Trasa cyklobusu je vedena z Prostějova na Protivanov  po trase: Prostějov – autobusové nádraží, Vícov, Ptení-Holubice, Lipová-točna, Buková, Malé Hradisko, Protivanov, Boskovice

Spoje cyklobusu zajišťuje dopravce FTL – First Transport Lines, a.s. ve spolupráci s městem Prostějov. Bližší informace o provozu cyklobusu podají pracovnice Informační kanceláře FTL, tel. 582 333 181 a také Informační služba Magistrátu města Prostějova, tel. 582 329 722. Informace naleznete také na www.ftl.cz a www.prostejov.eu.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.