Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Cesta na Luční boudu bude otevřená i pro cyklisty
Od 1. července 2008 je cesta po hřebenové trase mezi Výrovkou a Luční boudou otevřená. Krkonoše nabízejí novou trasu pro cyklisty.

Na Luční boudě mohou cyklisté ponechat kola v úschovně a dál pokračovat pěšky na Sněžku. Správa Krkonošského národního parku povolí na letní sezónu vjezd na trasu a to za určitých podmínek, které bude nutné zachovávat. Trasa bude osazena informačními tabulemi s podmínkami provozu. Po sezoně chce správa Krkonošského národního parku své nařízení vyhodnotit a rozhodnout, zda bude uvedený úsek otevřen i v dalších letech a zda s neumožní výjezd cyklistů také na dosud uzavřenou trasu Zlaté návrší – Labská bouda. Podmínky pro vjezd na novou cyklistickou trasu ZDE.

Pro zájemce o turistiky jsou na internetových stránkách Krkonošského národního parku uvedeny informace o naučných stezkách pro pěší, cyklisty i pro turisty na invalidním vozíku.

A kdo by chtěl do Krkonoš dojet autobusem, ten může využít od 31.5. do 28.9. 2008 dopravu cyklobusy, které provozuje ČSAD Semily. Trasy vedou do nejznámějších středisek – jízdní řády a linky .

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.