Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Karlovarský kraj podporuje rozvoj cykloturistiky
 Rada Karlovarského kraje schválila 9.srpna 2007 kritéria pro poskytnutí finanční dotace pro provozovatele cyklobusů a další finance věnoval kraj na vydání nové cyklistické mapy.

 Jedná se již o druhé vydání cyklistické mapy v nákladu 10 000 kus. Náklady na trojjazyčnou mapu činily 250 000 korun. Mapa vychází v měřítku 1:75 000 a kromě aktualizovaných údajů o cyklostezkách a cyklotrasách jsou zde uvedana i místa hraničních přechodů pro cyklisty. Mapa je k zakoupení v regionálních a městských infocentrech a v krajské knihovně. 

 Celkem 200.000,- Kč čeká na rozdělní pro provozovatele cyklobusů, kteří se mohou přihlásit o dotaci nejpozději do 10. září 2007. Schválená “ Kritéria finanční podpory přepravy jízdních kol cyklobusy v roce 2007″ platí pouze pro žadatele, který provozuje cyklobusy v Karlovarském kraji, má pro provoz platné povolení a schválený jízdní řád. Další informace o cykloturistice na cykloportále Karlovarského kraje.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.