Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování

Cyklisté si mohou projet jednu ze závodních tras automobilové soutěže  Barum Czech Rally Zlín

Statutární město Zlín ve spolupráci s pořadateli Barum Czech Rally Zlín pořádají již 3. ročník cyklistického závodu Zlínská kola, který je určen nejen pro registrované cyklisty, ale především pro širokou veřejnost. Oblíbená cyklistická vyjížďka s přívlastkem TOUR DE BARUM RALLY se uskuteční v pátek 16. srpna 2019 v centru Zlína od 16:30 hodin po trati oblíbené městské Super rychlostní zkoušky. Pořadatelé doufají v účast více než pět set cyklistů všech věkových kategorií. Zlínská kola jsou také poslední možností pro soutěžní jezdce, jak se podívat na připravenou trať divácké speciálky i se všemi jejími záludnostmi. Stejně jako ostatní účastnící i oni musí trať absolvovat na kole nebo koloběžce.

I letos nebude pro účastníky závodu omezen počet kol, ale čas, po který lze kroužit na tříkilometrovém městském okruhu. Ten je stanoven do 17 hodin při průjezdu do dalšího kola, přičemž opuštění cyklistů z tratě městského okruhu se uskuteční nejpozději do 17:15 hodin. Trasa vede po městském okruhu převážně v bývalém svitovském areálu a v prostoru autobusového nádraží, start a cíl je umístěn na Bartošově ulici. Cyklisticky je trať nenáročná, není na ní téměř žádný kopec, pouze nenáročné stoupání, které zvládne i dítě.

Kdo se může přihlásit? Závod je vypsán ve třech kategoriích: muži, ženy a děti (mládež) od 12 do 18 let. Do závodu se mohou bezplatně přihlásit nejen jednotlivci, ale i vícečlenné týmy. Přihlásit se můžete prostřednictvím online formuláře na webové adrese www.zlinska-kola.cz. Před závodem je nutné se osobně prezentovat v čase od 12 do 15:30 hodin v parku Svobody. V případě volné kapacity se lze přihlásit přímo při prezentaci před závodem. Účast je bezplatná, účastníci jsou povinni mít během závodu nasazenou cyklistickou přilbu! Propustnost tratě je omezena na 800 cyklistů.

Zdroj:  B.C.R.Z.


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,14977 s | počet dotazů: 151 | paměť: 62031 KB. | 17.01.2022 - 02:03:37