Cestovní kancelář Relaxace s. r. o. nahlásila úpadek


Ministerstvo pro místní rozvoj ČR obdrželo 1.6.2017 oznámení od České podnikatelské pojišťovny, a. s. o úpadku Cestovní kanceláře Relaxace s. r. o. Ministerstvo požádalo příslušný živnostenský úřad o prošetření podezření ze závažného porušení zvláštního zákona a o zrušení živnostenského oprávnění. Dále ministerstvo požádalo o provedení živnostenské kontroly a zahájilo kroky vedoucí k objasnění podezření ze spáchání správního deliktu. Ministerstvo nyní ve spolupráci s příslušným živnostenským úřadem ověřuje, zda nedošlo k protiprávnímu jednání cestovní kanceláře, které by mohlo mít za následek spáchání správního deliktu, přestupku statutárního orgánu a závažného porušení zákona, o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu.

Ke dni 31.5.2017 vyhlásila Cestovní kancelář Relaxace s.r.o. (IČ: 03739562) úpadek. Cestovní kancelář byla u České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group (ČPP) pojištěna do 12.1.2017. Pojišťovna poskytne pojistné plnění klientům, kteří uzavřeli smlouvu o zájezdu s CK do výše uvedeného data, tj. do 12.1.2017. Vyplněný formulář „Oznámení o škodné události“ zasílejte na kontaktní adresu ČPP poštou nebo elektronicky co nejdříve, nejpozději do 2 měsíců od data úpadku. Zároveň přiložte kopii smlouvy o zájezdu a doklad o zaplacení.

Dle sdělení pojišťovny si poškození zákazníci cestovní kanceláře mohou vyplnit formulář „Oznámení o škodné události“ na kontaktní adrese České podnikatelské pojišťovny, a. s.

Bližší informace pro klienty na stránkách České podnikatelské pojišťovny https://www.cpp.cz/novinky/informace-pro-klienty-cestovni-kancelare-relaxace-s-r-o.html


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,27529 s | počet dotazů: 199 | paměť: 65760 KB. | 23.09.2023 - 04:01:00