Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Cesta na Luční boudu bude otevřená i pro cyklisty


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Od 1. července 2008 je cesta po hřebenové trase mezi Výrovkou a Luční boudou otevřená. Krkonoše nabízejí novou trasu pro cyklisty.

Na Luční boudě mohou cyklisté ponechat kola v úschovně a dál pokračovat pěšky na Sněžku. Správa Krkonošského národního parku povolí na letní sezónu vjezd na trasu a to za určitých podmínek, které bude nutné zachovávat. Trasa bude osazena informačními tabulemi s podmínkami provozu. Po sezoně chce správa Krkonošského národního parku své nařízení vyhodnotit a rozhodnout, zda bude uvedený úsek otevřen i v dalších letech a zda s neumožní výjezd cyklistů také na dosud uzavřenou trasu Zlaté návrší – Labská bouda. Podmínky pro vjezd na novou cyklistickou trasu ZDE.

Pro zájemce o turistiky jsou na internetových stránkách Krkonošského národního parku uvedeny informace o naučných stezkách pro pěší, cyklisty i pro turisty na invalidním vozíku.

A kdo by chtěl do Krkonoš dojet autobusem, ten může využít od 31.5. do 28.9. 2008 dopravu cyklobusy, které provozuje ČSAD Semily. Trasy vedou do nejznámějších středisek – jízdní řády a linky .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,77736 s | počet dotazů: 202 | paměť: 33635 KB. | 03.10.2022 - 04:08:15