Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

České dráhy nabízí fotbalovým fanouškům projekt „Vlakem na fotbal“


0 0 hlasů
Hodnocení článku

České dráhy pokračují ve spolupráci s Fotbalovou asociací ČR a v rámci kvalifikace na mistrovství světa se staly oficiálním dopravcem národního fotbalového týmu. Díky novému projektu „Vlakem na fotbal“ nabízejí  fanouškům výhodné jízdenky Vlak+ na kvalifikační a přátelské zápasy českých fotbalistů na MS v Brazílii 2014.

Už 16.října 2012 bude možné využít slevu při jízdě na fotbalový zápas na utkání Česko – Bulharsko  v Praze. Fanoušci z celé republiky mohou využít slevu při jízdě vlakem ČD za polovinu zpátečního jízdného. Jízdenku jim prodají pokladní na požádání, na zpáteční cestě pak prokáží nárok na slevu vstupenkou ze zápasu. Fanouškům bude poskytnuto zpáteční jízdné VLAK+ ze všech železničních stanic, kde zastavují vlaky ČD, do železniční stanice Praha hl. n., Praha-Holešovice a Praha-Dejvice. První den zpáteční jízdenky se standardní platností může být pouze 16. října 2012.

Také při cestě na přátelské utkání Česko – Slovensko , které se koná 14. listopadu 2012 v Olomouci,  si mohou fanoušci  koupit jízdenku Vlak+. Platí z každé stanice, kde staví vlaky ČD, do železniční stanice Olomouc hl. n. První den zpáteční jízdenky se standardní platností může být pouze 14. listopadu 2012. Pro cestu zpět z Olomouce prokáže cestující nárok na slevu vstupenkou ze zápasu.

Předprodej bude zahájen 29. října 2012.

Zdroj. ČD


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,94166 s | počet dotazů: 217 | paměť: 29903 KB. | 03.10.2022 - 07:12:45