České aerolinie rozšiřují letový řád o novou pravidelnou linku mezi Prahou a Malmö

Malmö je po Stockholmu, Göteborgu, Linköpingu a Växjö pátá destinace ve Švédsku, do které budou České aerolinie z Prahy vypravovat pravidelné spoje. Provoz na lince mezi Prahou a Malmö je plánován celoročně, ČSA jej zahájí 28. března 2017. Spoje do Malmö budou ČSA z Prahy vypravovat čtyřikrát týdně, v úterý, středu, čtvrtek a sobotu. Společnost na linku nasadí turbovrtulová letadla ATR 72 s kapacitou 70 cestujících. Let do Malmö potrvá zhruba půldruhé hodiny.

Ceny jednosměrných letenek do Malmö začínají od 1970 Kč, zpátečních od 3385 Kč včetně letištních poplatků. Prodej letenek na novou linku mezi Prahou a Malmö začal koncem prosince 2016 v celé distribuční síti, tj. na webových stránkách společnosti na csa.cz a czechairlines.com, v prodejních kancelářích, prostřednictvím cestovních kanceláří a on-line prodejců.

Linka z Malmö navazuje na řadu dalších spojů vypravovaných ČSA z Prahy, například do Bejrútu, Moskvy, Skopje, Soulu a dalších.

ČSA také v letní sezóně 2017 zvýší počet spojů na lince do Stockholmu, kde nabídnou zákazníkům denní spojení. Do Göteborgu budou České aerolinie v příští letní sezóně vypravovat až dva lety denně, jeden přímý a jeden s mezipřistáním v Hamburku.

Zdroj: ČSA


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,16457 s | počet dotazů: 139 | paměť: 54476 KB. | 07.05.2021 - 05:46:55
X