Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

České aerolinie létají na Island

Od 20.června 2012 začne pravidelné spojení s islandským hlavním městem. Lety zajistí společnost Holidays Czech Airlines ve spolupráci s Iceland Express jednou týdně. Odletové a příletové časy jsou nastavené v Praze tak, aby cestující z Islandu mohli dále pokračovat do sítě Českých aerolinií, zejména do destinací ve Východní a Střední Evropě.

Linka do Reykjavíku bude z Prahy odlétat v 11:15 s příletem na Letiště Keflavík v 13:15 místního času. Z Islandu je odlet naplánovaný na 4:30 s příletem do Prahy v 10:15. Přímý let z Prahy do Reykjavíku trvá 4 hodiny. Cestující z Islandu pak mohou po jednoduchém přestupu v Praze pokračovat na jedné OK letence na navazujících letech Českých aerolinií např. do Benátek, Budapešti, Bukurešti, Düsseldorfu, Košic, Kyjeva, Milána, Moskvy, Říma, Madridu, Abú Dhabi nebo Taškentu.

Letenky na přímé lety z Prahy do Reykjavíku lze od dnešního dne pořídit prostřednictvím všech prodejních kanálů Českých aerolinií, tj. webových stránek www.csa.cz, www.czechairlines.com, Kontaktního centra Českých aerolinií, ČSA OK Pointů a sítě cestovních agentur a prodejců letenek

Zdroj: ČSA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,89629 s | počet dotazů: 169 | paměť: 50268 KB. | 27.09.2021 - 16:05:08
X