Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Čerpací stanice SHELL rozšíří nabídku potravin

Společnosti SHELL Czech Republic a.s. nabídne na vybrané síti čerpacích stanic čerstvé potraviny z nabídky řetězce BILLA . Po více než roce úspěšného pilotního provozu prodejního konceptu stop & shop na pěti čerpacích stanicích dojde k jeho rozšíření a do konce letošního roku bude vybraný sortiment zboží dostupný do konce roku na 42 čerpacích stanicích po celé České republice 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V červnu loňského roku se spojily společnosti SHELL a BILLA, patřící k nejsilnějším hráčům na českém trhu v oblasti prodeje paliv a potravin, aby společně otestovaly zcela nový rozměr nakupování na čerpacích stanicích. Obě renomované značky se rozhodly vzájemnou spolupráci rozšířit a zpřístupnit prodejní koncept stop & shop na dalších 37 čerpacích stanicích po celé České republice.

Rozšíření konceptu stop & shop na vybrané stanice nabídne v průměru 1 500 položek zboží, které bude pro zachování nejvyšší čerstvosti zaváženo 3x týdně. Mezi nejoblíbenější zákaznický sortiment BILLA se řadí čerstvé pečivo, chlazené zboží (zejména uzeniny, sýry a jogurty) a čerstvé ovoce. Nealkoholické nápoje pak patří dlouhodobě k nejprodávanějším položkám na každé čerpací stanici.

Nový  koncept doprovází také zásadní proměna interiéru zapojených čerpacích stanic Shell. Jejich prostory obohatí nové regály na míru, chladicí vitríny, plně automatické trouby pro přípravu čerstvého pečiva a přibude i nová vizuální identita. Pozornost bude věnována i pečlivému školení personálu, přičemž pro zajištění provozu nových prodejen každá čerpací stanice přijme jednoho nového zaměstnance. Koncept každých čtrnáct dní přinese nabídku čtyř zvýhodněných produktů a členové věrnostního programu Shell ClubSmart mají možnost sbírat body i za nákup sortimentu obchodního řetězce BILLA v prodejnách stop & shop, které budou otevřeny 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Přestavby jednotlivých vybraných převážně městských čerpacích stanic byly započaty a všechny by měly být hotovy nejpozději do konce letošního roku.

V současné době jsou v provozu tyto prodejny stop & shop

České Budějovice,  Novohradská

Hradec Králové, Gočárův okruh 381/2

Jihlava, Brněnská 4786/62

Písek,  Hradišťská 2479/47

Praha 4,  Vídeňská

Praha 10 – Jižní spojka (Kačerov)

Měřín (Dálnice D1, směr Brno)

 

Brno,  Heršpická

Třeboň,  Budějovická 15

Týn nad Vltavou, Budějovická

Zlín, třída T. Bati 258

Znojmo, Vídeňská tř. 598/20


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,24210 s | počet dotazů: 175 | paměť: 62148 KB. | 02.12.2021 - 23:22:39
X