Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Bezpečnou cestou s pivem bez alkoholu


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Zájem o nealkoholické pivo z rodinného pivovaru Bernard každým rokem stoupá a není divu, že se bude čepovat i na Hudebním festivalu v Humpolci ve dnech 8.- 9.srpna 2008. Nealkoholické pivo je pro řidiče, kteří mají rádi pivo, dobrou variantou vhodného nápoje při cestování. Výrobě nealkoholického piva se u nás věnuje více pivovarů, rozšiřuje se nabídka a zvyšuje se kvalita piva. Rodinný pivovar Bernard se výrobě nealkoholického piva věnuje od roku 2006. Položili jsme Mgr. Zdeňku Mikuláškovi, manageru PR Rodinného pivovaru Bernard, několik otázek.

1.V kterém roce se zahájila výroba nealkoholického piva a jak se postupně projevoval zájem o prodej?

Bernard free, dnes Bernard s čistou hlavou je na trhu od roku 2006. Výstav Bernard free byl v roce 2006 – 2 tis. hl., v roce 2007 – 9.728 hl. a pro letošní rok je výhled 18.tis.hl., tj. přibližně 9,5 procent na celkovém výstavu. Od roku 2007 je na trhu i Bernard s čistou hlavou Jantar.

2. Měl pivovar samostatnou reklamní akci pro nealkoholické pivo?

Měl a v současné době probíhá v některých krajích.

3.Máte v plánu nabídnout pro řidiče ještě nějakou další variantu nealkoholického piva?

Je předčasné předjímat, ale nápady máme.

4.Jaké pivo se bude čepovat na Hudebních slavnostech v srpnu 2008 a jak bude postaráno o motoristy?

Všechna nepasterizovaná piva Bernard. Od desítky, přes ležáky až po speciály jako je Speciální černé pivo Bernard nebo i nefiltrované pivo. Také budeme čepovat obě nealkoholická piva Bernard s čistou hlavou a to zdarma.

5. Kde bude možné parkovat a jsou plánována nějaká dopravní opatření?

Centrum města je neprůjezdné, ale nějak zásadně to dopravu v Humpolci neomezí. Parkoviště je připraveno spolu s možností kempu v areálu AMK Humpolec, cca 1 km od Horního náměstí, kde festival letos proběhne již po čtrnácté. Zde budou i WC a místo bude v noci hlídané.

Program Hudebního festivalu ZDE.

V rámci propagace dobrých nápadů a výrobků, které mohou pomáhat ovlivnit chování řidičů s ohledem na zvýšení bezpenosti na silnicích, chválíme Rodinný pivovar Bernard za výrobu nealkoholického piva a za jeho velkorysou nabídku konzumace  nealkoholického piva zdarma při Hudebních slavnostech!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,02261 s | počet dotazů: 206 | paměť: 33262 KB. | 19.08.2022 - 15:40:21