Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Bezpečnostní a dopravní opatření související s koncertem skupiny Kabát

Praha připravuje bezpečnostní opatření k sobotnímu koncertu skupiny Kabát na Vypichu. Očekává se účast až 60 tisíc lidí. Na místě budou složky Integrovaného záchranného systému, Městská policie hl. m. Prahy, odbor bezpečnosti a krizového řízení Magistrátu hl. m. Prahy a Sbor dobrovolných hasičů Prahy 1. Koncert se bude konat 13. září 2014 od 18:30 do 22:00 hodin v Praze 6 na Vypichu a bude zakončen ohňostrojem. Na místě budou čtyři sanitní vozy se záchranáři a záchranářský modul Golem. V případě nepříznivých podmínek nahradí modul Golem záchranářský vůz Atego. Požární ochranu zajistí na místě Sbor dobrovolných hasičů Prahy 1. Na dodržování dopravních opatření a na bezpečnost a pořádek budou dohlížet policisté a strážníci. „Městská policie bude mít ve službě 115 strážníků, kteří budou zajišťovat veřejný pořádek v okolí koncertu, dohlížet na případnou drobnou kriminalitu a pomáhat Policii ČR při regulaci dopravy,“ říká primátor hl. m. Prahy Tomáš Hudeček.

V okolí plánovaného koncertu bude omezen vjezd vozidel mimo dopravní obsluhu. Dále dojde k omezení dopravy od 12.00 hodin do půlnoci v úseku ulic:

  1. Bělohorská (Tomanova – Slezanů) uzavírka jízdního pasu ve směru z centra, doprava vedena obousměrně v protisměrném pasu
  2. Ankarská (Na Vypichu – Bělohorská) uzavírka komunikace v obou směrech, objízdná trasa vedena po okolních místních komunikacích.

Z bezpečnostních důvodů bude poskončení koncertu  úplně uzavřena ulice Bělohorská. Případné další uzavírky budou provedeny operativně podle pokynů Policie ČR.

Doporučujeme návštěvníkům využít k přepravě dopravní prostředky MHD. Dopravní podnik posílí městskou hromadnou dopravu před začátkem i po ukončení koncertu. Na trase metra A budou od 22:15 do 24:00 hodin zkráceny čekací intervaly z 10 minut na pět.

Zdroj.MHMP


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,78675 s | počet dotazů: 174 | paměť: 55046 KB. | 17.09.2021 - 22:32:00
X